O nás

Vítejte ve Studiu 22 -  kreativním prostoru pro akce a inspiraci. Studio 22 je nejen prostor, ale také zážitek. Nachází se na adrese Prokopova 21, v 2. patře, v srdci Plzně, a je místem, kde se setkává umění, kreativita a komunita. Naše multifunkční prostory jsou ideální pro širokou škálu událostí a akcí.

Co u nás najdete

Fotoateliér
Pro ty, kteří hledají profesionální prostředí pro fotografování, náš plně vybavený fotoateliér je ideální volbou. Světelná technika, pozadí a vše, co potřebujete pro tvorbu výjimečných snímků.

Galerii
Náš prostor se může pyšnit galerií, kde se můžou konat (ale již i konají) inspirativní výstavy, prezentace uměleckých děl a fotografických projektů. Tato otevřená platforma podporuje uměleckou tvorbu a sdílení myšlenek.

Moderovaná setkání
Studio 22 je i místem, kde se prolínají myšlenky a názory. Moderovaná setkání nabízejí platformu pro diskusi o umění, kultuře, a mnoha dalších tématech, která oslovují naši komunitu.

Nejen koncerty
Hudba je nedílnou součástí našeho Studia. Zveme vás na koncerty, kde se můžete ponořit do různých hudebních žánrů a objevovat nové talenty.

Po novém roce plánujeme rozšířit naši nabídku koncerrtů. Chystáme pro vás autorská čtení, setkání na téma módy a životního stylu, koncerty s nezapomenutelnými hudebními zážitky a talkshow se zajímavými hosty, kteří nás inspirují.
Studio 22 nejsou jen prostory. Je to komunitní centrum pro všechny, kdo hledají inspiraci, kreativitu a nové zážitky. Přijďte nás navštívit a dejte se unést atmosférou, kterou ve Studiu 22 vytváříme. Věříme, že každý má svůj příběh a jsme tady, abychom vám pomohli ho sdílet.

Fotograf
Pokračujte na oficiální stránky fotografa Ivana Štefka www.ivanstefko.com.

Chci spolupracovat