Výstavy

Jsme centrem kreativity, umění a kulturního setkávání. Naše prostory se otevírají široké škále výstav, které přinášejí uměleckou rozmanitost přímo k vám. Jeden z prvních impozantních projektů byla výstava "Portréty" plzeňské fotografky Gabriely Homolové, která se dotkla srdcí a očí mnoha diváků u nás ve Studiu 22.

Zajímá mě

Aktuální nabídka

Věříme, že každý okamžik může být zvláštní a plný inspirace. Proto pro vás budeme připravovat vzrušující akce (jako Rodinné konstelace nebo povídání u čaje s kartářkou), které obohatí váš čas a přinesou nové zážitky a pocity. Přijďte k nám a přesvědčte se, že je tomu tak. Nenechte si ujít tyto jedinečné události!

Zajímá mě

Akce

Přejeme si, abychom vám přinášeli různorodý kulturní program, který oslovuje všechny lásky k umění, hudbě a inspirativním setkáním. Proto se můžete těšit na krátkodobé, dlouhodobé i jednorázové akce na téma móda a životní styl, talkshow se zajímavými hosty, koncerty talentovaných muzikantů a samozřejmě výstavy.

Zajímá mě

Novinky

Túra rostlinnou říší

Zveme Vás na túru rostlinou říší a jejím léčebným potenciálem s Mgr. Ivanou Kyselovou. Přednáška se koná 11. června 2024 v 18 hodin ve Studiu 22, Prokopova 21 (2. patro).

Zajímá mě

Fashion popup ve Studiu 22

Srdečně zveme na stylové setkání u módy a jejich tvůrců. Přijďte si prohlédnout a zakoupit nové módní kousky 22. května 2024 ve Studiu 22 na Prokopově 21, 2. patro. Vstup je zdarma!

Zajímá mě