Vánoce nanečisto

Vánoce nanečisto

Vánoce nanečisto: Představení nezapomenutelného kulturního večera

Přicházíme s vzrušující zprávou pro všechny milovníky kultury, hudby a umění! Ve středu 24. listopadu 2023 v 19:00 hodin si udělejte čas a přijďte zažít nezapomenutelný kulturní večer plný vánočního kouzla a inspirace – "Vánoce nanečisto" v našem studiu!

Moderátorka večera: Lucie Křížková

Naší průvodkyní tímto magickým večerem bude talentovaná moderátorka Lucie Křížková, která svým šarmem a profesionálním přístupem vás "vtáhne" do předvánoční atmosféry.

Hudební vystoupení: J.M.K. Korbelová a Andínci

Nechte se unést vánoční atmosférou díky kouzlu melodií J.M.K. Korbelové a zpěváckého souboru Andínci. Připravte se na zvukový zážitek, který vám rozhodně zahřeje srdce.

Výstava fotografií: Gabriela Homolová

Pro milovníky výtvarného umění bude otevřena fascinující výstava fotografií od talentované umělkyně Gabriely Homolové. Její snímky vás zavedou do světa krásy, emocí a nevšedních momentů.

Módní přehlídka: Helena Bedrnová, Vendula Zeithamel Šulanová, Svatební salon Blovice

Představíme vám exkluzivní módní kolekce od tří talentovaných designérek: Heleny Bedrnové, Venduly Zeithamel Šulanové a Svatebního salonu Blovice. Získejte inspiraci pro svůj vlastní styl a dejte se unést módním tajemstvím.

Dejte nám vědět, že s námi budete! Vstup na akci je zdarma, a přestože jsou Vánoce nanečisto, slibujeme, že večer bude plný skvělých zážitků. Těšíme se na setkání s vámi ve středu 24. listopadu 2023 v listopadu